DÜNDEN BUGÜNE GÜRBÜZ TİCARET

Firmanın kurucusu Gürbüz AVŞAR’dır. Malatya merkezde(1970 yılın da) iş hayatına ücretli olarak başlamıştır. İşe başlamış olduğu firmanın iştigal faaliyeti Ticaret­­-Tesisat-Taahhüt ve Pazarlamadır. Ürünlerin satışı dağıtım pazarlaması yanı sıra ISITMA-SOĞUTMA-HAVALANDIRMA Mekanik tesisatlarının Taahhüt işlerini yapmaktadır. Çalışmış olduğu firmada ilerleyen yıllar içerisinde performansından dolayı firma hissedarı (ortağı) olmuştur.

1990 yılı başlarında ise (geçmiş 20 yılın iş hayatı tecrübesi ile) ticari faaliyetine devam ettirmek için şahsi firması olan GÜRBÜZ TİCARETİ kurmuştur. Gürbüz Ticaret’in faaliyet alanı ise geçmiş de olduğu gibi Ticaret, Tesisat, Taahhüt, Danışmanlık, Su arıtma, Su yumuşatma, Ankastre ve Pazarlama’dır. Taahhüt olarak ise her türlü mekanik tesisat, ısıtma-soğutma-havalandırma-doğalgaz ve yangın tesisatlarıdır. 

Gürbüz Ticaret olarak 2000’li yılların öncesinde olduğu gibi, 2000 yılların sonrasında da öncelikle hep şu anlayışı benimsemiştir; “HERŞEY İNSAN İÇİNDİR”. Bunun için Gürbüz Ticaretin hep felsefesi yeniliktir. Yenilenmezsek yeniliriz ilkesini kendisine düstur edinmiştir.

Gürbüz Ticaret, geçmiş de olduğu gibi günümüzde de sattığı ürünlerin kalitesi ve mesleki profesyonelliği ile günlük hayatınızı daha kolay hale getirmeye devam edecektir. Ürün gruplarında daha iyi satış hizmeti iddiası ve vizyonu ile hareket etmektedir. Odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetinizin daimi olmasını sağlayıp, yenilikleri size en kısa sürede ulaştırmaktır.

İştigal konumuzda 50.yıllarımıza yaklaşırken Gürbüz Ticaret olarak, sizleri tanımak, ihtiyaçlarınızı anlamak, en doğru tercihleri yapmanıza yardımcı olmak için yeni ürünlerimizi sergilediğimiz showroomumuzda siz değerli müşterilerimizi bekleriz.

Saygılarımızla