Malatya’da Gürbüz Ticaret’in Başarı Sürüveni

Malatya’da Gürbüz Ticaret’in Başarı Sürüveni

İşte Gürbüz Ticaret’in serüveni…

Maldia Dergisine özel röportaj veren Oktay Avşar’ın ağzından Gürbüz Ticaretin Başarı Sürüveni:Firmamızın kurucusu Gürbüz Avşar’ dır. 1970 yılında iş hayatına başlayan Gürbüz Avşar, 1990 yılının başlarında şahsi firması olan Gürbüz Ticaret’i kurarak ticari hayatına devam etmektedir. Gürbüz Ticaret’in faaliyet alanı içerisinde ısıtma ve soğutma sistemleri, su arıtma ve yumuşatma sistemleri, ankastre mutfak ürünleri, doğalgaz tesisatı imalat ve projelendirme sistemleri yer almaktadır. Ürün gamımızda kombi, klima, evsel su arıtma cihazları, ticari su arıtma ve yumuşatma cihazları, şofben, mekanik tesisat sarf malzemeleri ve ankastre mutfak ürünleri bulunmaktadır. Alarko Carrier in, Toshiba klimalarının, AOSmith Su Arıtma Sistemlerinin, Silverline Ankastre ürünleri gibi dünyada ve ülkemizde kalitesi ve müşteri memnuniyetinde saygınlık kazanmış olan markaların bayiliklerini üstlenerek bundan önce olduğu gibi bundan sonra da müşterilerimize kaliteli bir hizmet sağlamanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Amacımız ve idealimiz (2.kuşak olarak da) müşterilerimize dürüst ve doğru davranmak, gerçekçi olarak ticari anlayışımızı ve sosyal sorumluluğumuzun bilincinde geçmişimize saygı duyarak bu ticari kültürümüzü aile olarak devam ettirme arzusundayız.

Yüzyılımızın tartışmasız en önemli konularından biri de sağlıklı ve konforlu bir yaşam ve konforlu bir hayattır. Hepimiz biliyoruz ki öncelik sağlıklı bir yaşam, konforlu bir hayat… Sağlıklı yaşam için hepimizin yapması gereken birçok unsurlar vardır. Bunlardan en önemlisi temizliktir. Temizlik denilince ilk akla gelen temiz su ve temiz hava ve temiz çevredir. Bunlardan bu gün sadece sağlıklı ve temiz su hakkında konuşacağım;

felsefesi hep üretilen yenilikleri benimseyen bunları takip eden Gürbüz Ticaret’in (biz 2. Kuşak temsilcileri olarak) sağlıklı bir yaşam için, sağlıklı ve temiz su temini için, evsel su arıtma ve yumuşatma sistemlerini, kafe ve restoranlar için su arıtma ve yumuşatma sistemleri, büyük endüstriyel tesislerinin, ürün üretim kalitesinin artırılmasında önemli rol oynayan suyun istenilen sertlik ve ph değerleri dengelenmesi ve su arıtma yumuşatma v.b. sistemlerin kurulumu hizmeti ile ülkemizin ve şehrimizin sağlıklı, kaliteli ve lezzetli su ihtiyacını en üst seviyede verimli ve kaliteli sunmak, yaşam konforunu artırmak arzusundayız.

İçtiğimiz suyun sağlıklı olması kadar lezzetli olması da çok önem arz etmektedir. Suyun lezzeti sadece içme suyu olarak kullanıldığında değil, diğer temel ihtiyaçlarımız olan çayımızın, kahvemizin ve yemeklerimizi de yaparken önemlidir. Çünkü suyun lezzet ve kalitesi yiyecek ve içeceğimizin lezzetini etkilemektedir. Bunların bilincinde olarak şehrimizde bölgemizde Daisy, Lily, Lotus gibi AOSmith tezgah altı ve tezgah üstü kullanımlı su arıtma cihazları, Frezya gibi arıtmalı su sebilleri ile ev ve işyerlerinde sağlıklı, lezzetli ve kaliteli suyun akmasını sağlıyoruz. İçme suyunun yanı sıra ihtiyaç duyulan su yumuşatma sistemleri ile de konforlu yaşama katkı sunuyoruz.

 

Öncelikle Sağlığınızı, daha sonra evinizdeki cihazlarınıza sert suyun verdiği zararlardan korumak için, ve yumuşak suyun verdiği (ekonomik) avantajlardan yararlanmak, hayatınıza fark edilir konfor katmak için su yumuşatma sistemleri kullanmamız gerektiğine inanıyoruz. Sizleri showroom muza (cihazlarımızı görmeniz için) TATLI BİR BARDAK SU, BİR BARDAK ÇAY VE BİR FİNCAN KAHVE İKRAM ETMEK için misafirliğe bekliyoruz.

DÜRÜSTLÜK KİMSE GÖRMEZKEN BİLE DOĞRU ŞEYİ YAPMAKTIR.

Kaynak: https://www.maldiahaber.com/malatya-da-gurbuz-ticaret-in-basari-suruveni/33533/